Choose your language
 / 
 / 
Wirtualny adres od VirtOffice teraz możesz wynająć przez aplikacje mobilną 
Aplikacja mobilna wynajmu adresów wirtualnych VirtOffice została zaprojektowana jako kompleksowe narzędzie, które automatyzuje cały proces wynajmu wirtualnych biur i obsługę korespondencji przychodzącej na wybrane adresy. To rozwiązanie idealne dla firm, które pragną zwiększyć swoją efektywność, zaoszczędzić czas oraz zminimalizować formalności.

Najważniejsze funkcje aplikacji VirtOffice obejmują:

 

Zautomatyzowany proces generowania umowy: dzięki tej funkcji klienci mogą w łatwy sposób generować umowy wynajmu. Czas to pieniądz! Jesteśmy świadomi ile czasu pochłaniają codzienne formalności, dlatego od teraz wygenerowanie umowy zajmie Ci tylko chwilę. Aby ją uzyskać, nie musisz nigdzie jechać ani umawiać się na kolejne spotkania. Wystarczy tylko kilka kliknięć, a umowa pojawi się w twojej aplikacji.

Podpisywanie umowy za pomocą Profilu Zaufanego:  bezpieczne zawieranie umów to ważny aspekt w każdej firmie. Za pomocą Profilu Zaufanego obie strony zweryfikują swoją tożsamość a podpisanie umowy online odbędzie się bez wychodzenia z domu.

Przypomnienia o przedłużeniu pakietu wynajmu wirtualnego biura: aplikacja automatycznie powiadamia klientów o kończącej się umowie.  W natłoku codziennych spraw ciężko o wszystkim pamiętać, dlatego nasza aplikacja powiadomi cię gdy ważność umowy będzie zbliżać się ku końcowi.  Dzięki temu nie przegapisz terminu przedłużenia pakietu i unikniesz sytuacji w której umowa niespodziewanie wygaśnie.

Powiadomienia Klientów o otrzymanej korespondencji: Klienci otrzymują powiadomienia o przychodzącej korespondencji. To pozwala na szybką reakcję i podejmowanie odpowiedniej dyzycji co pracownicy VirtOffice mają zrobić z otrzymana koryspondencją:
- otworzyć pismo, zeskanować i wysłac e-mailem
- wysłać fizycznie na podany przez Klienta adres
- archiwizować pismo
 

Powiadomienia również zawiarają informacje o jakiej ważności jest otrzymana koryspondencja. Czy to na przyklład pismo od ZUS czy reklama.

Zdalny dostęp do umowy najmu: Klienci mają pełny i wygodny dostęp do umowy najmu w panelu klienta i panelu  administracyjnym. To ułatwia zarządzanie danymi i monitorowanie statusu wynajmowanego biura.

Wystawianie faktur w czasie rzeczywistym i automatyczne ich udostępnianie: Aplikacja automatycznie generuje faktury w czasie rzeczywistym, co sprawia, że proces rozliczeń jest bardziej efektywny i przejrzysty.

Administracja dokumentów: Aplikacja umożliwia przechowywanie i zarządzanie dokumentami związanymi z wynajmem wirtualnego biura. Dzięki temu wszystkie ważne informacje są zawsze pod ręką.

 

Wynajem wirtualnych biur z użyciem aplikacji VirtOffice to innowacyjne rozwiązanie, które sprosta wymaganiom dzisiejszego dynamicznego rynku biznesowego. Dzięki tej aplikacji, firmy mają możliwość korzystania z wirtualnego adresu bez konieczności wynajmowania tradycyjnych biur, co pozwala im koncentrować się na rozwijaniu swojej firmy i osiąganiu jeszcze lepszych wyników sprzedażowych.

 

Jak pobrać aplikacje?

Aplikacje możesz pobrać przechodząc po tym linku: https://www.virtoffice.pl/download/virtoffice.apk
Chwilowo aplikacja jest dostępna tylko dla android, wkrótce udostępnimy również dla IOS

Skorzystaj z naszej oferty