Choose your language
 / 
 / 

Zarabiaj nawet wtedy kiedy spisz!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli posiadasz nieruchomość z możliwością stworzenia przestrzeni dla pracy biurowej – to wirtualne biuro może być źródłem pasywnego dochodu, które wymaga pozwolenie MSWiA, ale nie zobowiązuje do dużych inwestycji. Przestrzeń biurową można stworzyć na przykład w obiekcie noclegowym z recepcją‌

Wirtualne biuro staje coraz bardziej popularne i częściej wybierane jako opcja do sektora MSP. Wirtualne adresy są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla startupów czy dla firm, które nie potrzebują klasycznego biura, ale także do obsługi korespondencji firm syndyk masy upadłościowej.

‌Dzięki wieloletniej pracy, virtoffice.pl stał się znaną i dobrze pozycjonowaną marką na ryku. Widoczna pozycja w Google na pierwszych stronach zajmuję wiele miesięcy pracy oraz ciągnie za sobą nakłady finansowe. Właśnie dlatego Virtoffice.pl zachęca do współpracy partnerskiej.

‌Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz podjąć współprace pod marką Virtoffice.pl a my zajmiemy się resztą! ‌

Jesteśmy otwarte na współprace w Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie oraz w każdym niewymienionym powyżej mieście i miasteczku.

WSPÓŁPRACA

Skorzystaj z naszej oferty

Virt Office jest wpisana do
Rejestru Działalnosci na Rzecz Spółek i Trustów
pod numerem ewidencyjnym RDST-167

Działaj z dowolnego miejsca na świecie dzięki opcji biura wirtualnego.
Nasze lokalizacje: Warszawa, Gdańsk

Skontaktuj sie z nami: