Choose your language
 / 
 / 
Wirtualne biuro – rozwiązanie idealne dla startupów
Wirtualnie biuro, czyli adres potrzebny do rejestracji firmy:

Czym jest i dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?
Zalety wynajmu wirtualnych biur.
Co na tym zyskują startupy?

Wirtualny adres, czyli adres, pod którym jest zarejestrowana firma.

 

Aby zarejestrować nową firme, wymagane jest podanie jej adresu. Na pewno pomyślałeś (łaś), że tym adresem może być twój adres domowy. Tutaj możesz przeczytać więcej, dlaczego nie warto udostępniać prywatnego adresu w celach prowadzenia firmy. Z drugiej strony, wynajmowanie prawdziwego biura nie zawsze jest konieczne, zwłaszcza w przypadku startupów. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują założyć działalność oraz wejść w świat biznesu są wirtualne biura. Oto kilka zalet wynikających z wynajmu wirtualnych adresów

 

Oszczędność pieniędzy. Wynajem biura wirtualnego kosztuje średnio 55 zł/mc, czyli 1,83zł dziennie, podczas gdy wynajem nieruchomości wynosi nawet 4-5 tys/mc, a na pewno nie mniej niż 1000zł (plus opłaty) Rożnica w kosztach między zwykłym biurem a wirtualnym adresem jest bardzo znacząca w skali miesiąca. Zwłaszcza w takich lokalizacjach jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Zaoszczędzona kwota, to nawet koszt najmu jednego pracownika lub niezbędnego dla startupu marketingu. Jak wykorzystać te oszczędności zadecydujesz sam, bo przecież właśnie Ty jako właściciel najlepiej zdefiniujesz potrzeby.
 

Kompleksowa oferta. Wynajmując wirtualne biuro w Twojej dyspozycji jest nie tylko adres do korespondencji, ale również inne usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Takie jak archiwizacja dokumentów lub księgowość online

 

Dostępność do przestrzeni biurowej. Nie wszystko można załatwić w kawiarni lub coworkingu. Czasem jest potrzeba spotkań biznesowych lub prezentacji swoich usług w odpowiednim miejscu. Takim, które zapewnia prywatność i całe niezbędne wyposażenie. Virtoffice.pl oferuje taką możliwość. Dostęp do sali konferencyjnej w ograniczonej ilości godzin jest wliczony do ceny każdego pakietu. Dodatkowo prowadzenie spotkań pod oficjalnie zarejestrowanym adresem swojej firmy pozytywnie wpływa na wizerunek Twojego biznesu. Zwłaszcza, że jest on oznakowany logiem Twojej firmy.

 

Podsumowując, wynajem wirtualnych biur jest dobrym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw oraz startupów. Dopasowana oferta, optymalizacja kosztów, obsługa korespondencji oraz dostęp do sali konferencyjnej – to wszystko masz w jednym miejscu oraz jednym abonamencie. Ma to duży wpływ na początku własnej przygody w świecie biznesu i ogranicza ryzyko przynosząc wiele korzyści.

Skorzystaj z naszej oferty