Choose your language
 / 
 / 
Korzyści wirtualnych biur w ramach outsourcingu
Wszyscy wiemy, że obecna sytuacja ekonomiczna zarówno w Polsce jak i na całym świecie spowodowana pandemią oraz wojną w Ukrainie wpływa na szybko rosnącą inflację. Taka dynamika zmian wymaga od właścicieli biznesu szybkiej reakcji oraz przystosowania się. Dodatkowo praca zdalna wpłynęła na szybszy rozwój cyfryzacji, co dynamicznie zmieniło rynek pracy.

Z tego wynika, że usługi outsourcingowe w tym wynajem wirtualnych biur stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, ponieważ utrzymanie biznesu w czasie rozpędzającego się kryzysu  to duże wyzwanie. Pamiętajmy jednak, że jest to również dobry czas na rozwój.
Istnieje dużo narzędzi, które pomagają zyskać zysk. Jednym z nich jest wirtualne biuro.

Dlaczego warto skorzystać z takich rozwiązań – wyjaśniamy poniżej.

 

Wirtualne biura w ramach outsourcingu

Outsourcing — czyli korzystanie z usług firm zewnętrznych. Jak wiemy,  każda firma na terenie Polski musi posiadać oficjalny adres pod którym funkcjonuje. Dlaczego nie warto rejestrować firmy pod domowym adresem? Odpowiedź znajdziesz  TUTAJ. Podczas zakładania firmy każdy przedsiębiorca musi podjąć decyzje czy wynajmować przestrzeń biurową – co powoduje opłaty czynszowe, za media oraz zakup asesorii biurowych czy też szukać innych rozwiązań. W obecnych czasach ceny za wynajem nieruchomości są bardzo wysokie a opłaty za prąd i ogrzewanie dynamicznie rosną. Powoduje to wzrost kosztów stałych. W tym przypadku warto rozważyć usługi outsourcingowe takie jak wirtualne biura. Mikro i małe przedsiębiorstwa co raz częściej korzystają z wynajmu adresów poprzez wirtualne biura. Daje to konkretne oszczędności, które można przeznaczyć na rozwój biznesu lub reklamę.  

 

Usługi Virtoffice.pl oferowane w Warszawie i Gdańsku 

- adres na potrzeby rejestracji i prowadzenia firmy
- powiadomienie o korespondencji
- nielimitowana liczba skanowanych i przesyłanych e-mailem dokumentów
- udostępnienie zarchiwizowanych dokumentów w chmurze 
- archiwizacja dokumentów w zabezpieczonym pomieszczeniu 
- wysyłanie korespondencji na wskazany adres 
- dostęp do sali konferencyjnej

Dodatkowo wynajmując biuro wirtualne od virtoffice.pl w Warszawie lub Gdańsku otrzymujesz nie tylko wirtualny adres, pod którym możesz zarejestrować firmę, ale również, jeśli tego potrzebujesz – adres meldunkowy dla zarządu.

Korzyści płynące z wynajmu wirtualnych biur w obecnych czasach są ewidentne. Proponowane przez Virtoffice.pl oferty dla przedsiębiorców zawierają wiele usług w każdym pakiecie. Na przykład obsługa biura lub księgowość online dają możliwość oszczędzania kosztów stałych. Zachęcamy do przeznaczania zaoszczędzonych środków na rozwój Twojego biznesu.

Skorzystaj z naszej oferty