Choose your language
 / 
 / 
Wirtualne biuro - Dla kogo?
Wirtualne biuro czyli wirtualny adres jest idealnym rozwiązaniem dla małych i początkujących przedsiębiorców lub osób, które wykonują pracę zdalną.

Dla kogo? Dlaczego? Jakie korzyści?

Wirtualne biuro czyli wirtualny adres jest idealnym rozwiązaniem dla małych i początkujących przedsiębiorców lub osób, które wykonują pracę zdalną.

Rejestrując działalność należy podać adres do korespondencji, przy czym nie warto rejestrować firmy w domu w celu ochrony życia prywatnego.

W ciągu ostatnich lat co raz częściej staje się popularny freelance. Wielu  grafików, dziennikarzy, copywriterów, projektantów stron internetowych, tłumaczy i psychologów czy dietetyków odkrywa pracę zdalną na własny rachunek. Taka forma pracy pozwala na spokojne spędzanie poranków w domu, niczym niezakłócone wypicie kawy bez codziennego pośpiechu do pracy oraz spędzania czasu w korkach.

Brzmi dobrze, prawda?

Ale wszystko ma swoje minusy. Zwykle początkujący przedsiębiorcy nie wiedzą, od czego zacząć przygodę z własnym biznesem. Powstaje pytanie jak otworzyć działalność gospodarczą, jak wystawiać faktury, z jakiego systemu księgowego skorzystać oraz gdzie zarejestrować siedzibę firmy i przy tym nie ponieść dużych kosztów spowodowanych organizacją rejestracji działalności.

Wirtualne biuro, czyli wirtualny adres w pełni pomoże Ci nie popełnić błędów na początku przygody z własnym biznesem oraz zoptymalizować koszty.

Rejestrując siedzibę firmy pod wirtualnym adresem - otrzymujesz pełny pakiet wybranych przez Ciebie usług. Największą zaletą jest to, że wszystkie potrzeby przedsiębiorcy masz w jednym miejscu: nie tylko obsługę korespondencji i całkowitą obsługę biura, ale także konsultacje prawne i marketingowe oraz księgowość online z asystentem księgowym.

Wybierając wirtualne biuro w Gdańsku od virtoffice.pl wejdziesz pewnym krokiem w świat biznesu.

Skorzystaj z naszej oferty